Upoluj okazję!Newsletter

Dowiedz się pierwszy o naszych promocjach!

Producenci

Kosmetyki Floslek promocja

Kosmetyki FLOSLEK SKIN CARE EXPERT z rabatem 15%. Produkty objęte promocją: Rozświetlające serum do twarzy, Wygładzająca baza pod makijaż, Upiększający krem do twarzy BLUR, Multifunkcyjny krem do twarzy BB. Promocja obowiązuje do 30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ PROMOCYJNE KOSMETYKI

Kosmetyki Floslek

Kosmetyki FLOSLEK ALL IN ONE z rabatem 15%. Produkty objęte promocją: Regenerujący eliksir do twarzy, Krem-żel pod oczy anti-aging, Krem-żel do twarzy naprawczy. Promocja obowiązuje do 30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ PROMOCYJNE KOSMETYKI

Kosmetyki dla dzieci EQUILIBRA BABY

Naturalne kosmetyki dla dzieci EQUILIBRA BABY z rabatem 10%.

ZOBACZ PROMOCYJNE KOSMETYKI

Podkład ze skwalanem DIADEM

Długotrwały podkład do twarzy ze skwalanem DIADEM w supercenie 24,90 zł. Promocja obowiązuje do 30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ PROMOCYJNy KOSMETYK

Zestaw Dermofuture

Promocyjny zestaw DermoFuture: mezoroller i wybielająca maska do twarzy. Promocja obowiązuje do 30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ PROMOCYJNY ZESTAW

serum do twarzy DermoFuture

Sera do twarzy DermoFuture z rabatem 25%. Produkty objęte promocją: Antyoksydacyjno-rozświetlające serum do twarzy, Napinająco-wygładzające serum bankietowe, Normalizująco-nawilżające serum do twarzy, Regenerująco-odmładzające serum do twarzy. Promocja obowiązuje do 30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ PROMOCYJNE KOSMETYKI