Upoluj okazję!

Producenci

DLACZEGO MARTINIQA?

 

RELAKS I KOMFORT

Kosmetyki to bardzo specyficzny produkt. Często kupujemy je nie tylko dlatego, że są nam potrzebne, ale by zrobić przyjemność  sobie lub komuś bliskiemu. Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie nie były zwykłą, codzienną czynnością tylko sposobem na relaks i odpoczynek. Miło nam będzie, jeżeli będziecie do nas zaglądać - nawet kiedy nie macie w planach zakupów - żeby poczytać o nowościach, przejrzeć ofertę  i oderwać się na chwilę od rzeczywistości.
Zakupy w naszym sklepie to:
 • oszczędność czasu i wygoda – możesz robić zakupy o dowolnej porze dnia, bez konieczności wychodzenia z domu;
 • możliwość porównania cen różnych produktów i przemyślenia zakupów;
 • możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, dzięki promocjom, ofertom specjalnym i programowi lojalnościowemu;
 • możliwość dotarcia do produktu niedostępnego w sieci sklepów tradycyjnych.
 
BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE                                                                                                   
Wasze zaufanie do naszego sklepu to dla nas priorytet. Zadbaliśmy więc o bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji zamówienia.
Kupując w naszym sklepie:
 • Masz pewność, że otrzymasz produkt oryginalny, ponieważ nasze kosmetyki sprowadzamy bezpośrednio od producentów i dystrybutorów lub kupujemy w renomowanych hurtowniach;
 • Wiesz, że Twoje dane są odpowiednio chronione (więcej na ten temat przeczytasz zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI), a dostęp do niech przez osoby nieupoważnione uniemożliwia zainstalowany przez nas certyfikat SSL, który potwierdza autentyczność witryny internetowej oraz szyfruje informacje wysyłane do serwera za pomocą technologii Secure Sockets Layer (SSL). Stosujemy wysokiej jakości 256-bitowy certyfikat SSL, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa.
 • Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy, ponieważ wszystkie transakcje kartami i szybkie przelewy dokonywane są za pośrednictwem serwisu PayU lub Paynow. Żaden z pracowników sklepu nie ma dostępu do danych karty lub rachunku Klienta. 
 • Otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy zmienisz zdanie co do zakupu. Możesz zrezygnować z zakupu, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.  Więcej na ten temat przeczytasz w zakładce REKLAMACJE I ZWROTY.
 
PROFESJONALIZM

Zależy nam na Twoim zadowoleniu z naszych usług, Dokładamy więc wszelkich starań, by podwyższać ich standard.
 • Starannie konstruujemy nasz portfel produktów, wybierając tylko te najwyższej jakości (nie zawsze są to produkty najdroższe, staramy się także wyszukiwać „perełki kosmetyczne” wśród tych niedrogich).
 • Szybko i terminowo realizujemy wysyłki - większość produktów, które oferujemy, posiadamy w magazynie, więc zamówienia realizujemy w ciągu 24-48 godzin (w dni robocze) od daty otrzymania przez nas potwierdzenia zapłaty. Do tego należy doliczyć czas realizacji przesyłki przez Pocztę Polską (2-4 dni) lub kuriera (1-2 dni). W przypadku towarów, których nie mamy w magazynie, realizacja zamówienia trwa od 2 do makymalnie 7 dni roboczych. Jeżeli pojawią się opóźnienia po stronie dostawcy produktów, natychmiast informujemy Klienta o zaistniałej sytuacji, proponując mu rezygnację z danego produktu (w przypadku przedpłaty zwracamy jego równowartość na konto Klienta w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania wiążącej decyzji) lub realizację pozostałej części zamówienia i dosłanie brakującego produktu na nasz koszt w terminie późniejszym.
 • Dbamy o to, by przesyłka dotarła do Ciebie nieuszkodzona. Do pakowania używamy kartonów o odpowiedniej grubości i wytrzymałości. Wszystkie szklane pojemniki i delikatne kartoniki zawijamy w folię bąbelkową. Wielkość kartonu dobieramy odpowiednio do ilości wysyłanych produktów, a puste przestrzenie wypełniamy specjalnymi wypełniaczami styropianowymi lub powietrznymi.
 
Zapraszamy na pachnące zakupy!

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

e-mail: sklep@martiniqa.pl

GG: 25102623

telefon: +48 531 467 234

Strona główna   Strona główna